الهه فاخته - پروفایل

الهه فاخته
مشخصات فردی
نام :
الهه فاخته
تاریخ تولد:
1366/10/26
جنسیت:
زن
محل سکونت :
ایران - تهران
درباره من :
الهه فاخته شاعر و نویسنده معاصر است که کتابهایی را تا کنون به چاپ رسانیده است . در حال حاضر قصد دارد مجموعه اشعاری منتشر کند که شامل اشعار قدیم با اصلاحات وزنی و غلط املایی و اشعار چاپ نشده باشد . کانال تلگرام , آپارات و اینستاگرام ایشان به آدرس elahe_fakhteh@ می باشد. به سایت رسمی الهه فاخته خوش آمدید ♥ الهه فاخته ( مستعار ) متولد 1366 شاعر معاصر و نویسنده ,استاد و داور رسمی تکواندو و کیک بوکسینگ است. تاکنون چند کتاب شعر نوشته است از جمله کتاب گاهی انتشارات مایا شامل 101 قطعه شعر کوتاه با درونمایه عرفانی و به زبانی ساده می باشد کتاب شعر فاخته با موضوعاتی چون دلتنگی و جدایی، غمگین و دلشکسته و اشعار بلند و کوتاه نو با مضمون دوست داشتن و عاشقی است در همه اشعار فاخته حضور دارد دفتر 1394 شامل تمامی اشعار نوشته شده در سال 94 شامل شعرهای نو کوتاه و بلند , دلتنگی , عاشقانه , عرفانی , با موضوع دختر و ... بصورت ناشر مولف چاپ شده است . کتاب جونی جونی یار جونی شامل اشعار محاوره کوتاه و بلند و شعر معروف لالایی دکلمه اش را بصورت آنلاین کانال آپارات می توانید بشنوید, با موضوعات عشق , دلتنگی,لالایی,حسرت , دل شکسته و ... می باشد. کتاب و شاید عشق یک اولین کتاب چاپ شده الهه فاخته بدون تصحیح است شامل اشعار نیمایی بلند و بیشتر با مضمون عشق عرفانی و دلتنگی است. کتاب شعر صدای حق نیز شامل اشعار کوتاه و بلند عاشقانه,دلتنگی,حس و حال تنهایی , دل شکستن و جدایی, عرفانی و ... می باشد. آهنگ شعر صدای حق با اشعار و شاید عشق متفاوت است و آهنگ و وزن این دو کتاب کاملا متفاوت از کتاب های دیگر است. کتاب شعرواره های سپید من , شامل اشعار کوتاه و یک شعر نو بلند درباره توصیف عشق و عاشقیست , این کتاب شامل چندین شعر نو کوتاه با مضمون دلشکسته , غم , آرامش و .. می باشد. کتاب دلنوشته هایی از جنس همدردی شامل سه بخش که بخش اول دلنوشته های عاشقانه و غمگین , بخش دوم گفتمانی و بخش نهایی شامل نامه ها و دلنوشته ها می باشد . دیگر اشعار ایشان دارای مجوز می باشند
مشخصات تماس
ایمیل :
elahefakhteh@gmail.com
تحصیلات
حرفه
شغل :
شاعر,نویسنده , مربی تکواندو و مربی کیک بوکسینگ
علایق
علایق :
من عاشق فصل ها هستم ... گلها رو دوست دارم ... عاشق قاصدک هستم . با صدای یا کریم , باران و موسیقی پیانو آرامش می گیریم... دوست دارم به دختران و کودکان شادی و عشق ببخشم . عاشق خدا هستم ♥
کتابهای مورد علاقه :

تاکنون چند کتاب شعر نوشته است از جمله

  • ♥ کتاب گاهی انتشارات مایا شامل 101 قطعه شعر کوتاه با درونمایه عرفانی و به زبانی ساده می باشد
  • ♥ کتاب شعر فاخته با  موضوعاتی چون دلتنگی و جدایی، غمگین و دلشکسته و اشعار بلند و کوتاه نو با مضمون دوست داشتن و عاشقی است در همه اشعار فاخته حضور دارد
  • ♥ دفتر 1394 شامل تمامی اشعار نوشته شده در سال 94 شامل شعرهای نو کوتاه و بلند , دلتنگی , عاشقانه , عرفانی , با موضوع دختر و ... بصورت ناشر مولف چاپ شده است . 
  • ♥ کتاب جونی جونی یار جونی شامل اشعار محاوره کوتاه و بلند و شعر معروف لالایی دکلمه اش  را بصورت آنلاین کانال آپارات می توانید بشنوید, با موضوعات عشق , دلتنگی,لالایی,حسرت , دل شکسته و ... می باشد.
  • ♥ کتاب و شاید عشق یک اولین کتاب چاپ شده الهه فاخته بدون تصحیح است شامل اشعار نیمایی بلند و بیشتر با مضمون عشق عرفانی و دلتنگی است.
  • ♥ کتاب شعر صدای حق نیز شامل اشعار کوتاه و بلند عاشقانه,دلتنگی,حس و حال تنهایی , دل شکستن و جدایی, عرفانی و ... می باشد. آهنگ شعر صدای حق با اشعار و شاید عشق متفاوت است و آهنگ و وزن این دو کتاب کاملا متفاوت از کتاب های دیگر است.
  • ♥ کتاب شعرواره های سپید من , شامل اشعار کوتاه و یک شعر نو بلند درباره توصیف عشق و عاشقیست , این کتاب شامل چندین شعر نو کوتاه با مضمون دلشکسته , غم , آرامش و .. می باشد.
  • ♥ کتاب دلنوشته هایی از جنس همدردی شامل سه بخش که بخش اول دلنوشته های عاشقانه و غمگین , بخش دوم گفتمانی و بخش نهایی شامل نامه ها و دلنوشته ها می باشد . 

دیگر اشعار ایشان دارای مجوز می باشند بخاطر ایرادات جزیی اص�

فیلمها و سریالها :

کتابهای مجوز گرفته شده الهه فاخته برای فروش آماده هستند

 

1- کتاب شعر گاهی ( انتشارات مایا )

2- کتاب شعر فاخته

3- کتاب دفتر سال 1394 

 

کتابهای مجوز گرفته شده الهه فاخته ( بخاطر تغییرات و وزن ) اصلاح شدند  ,بصورت یک مجموعه شعر جمع آوری شده اند  بزودی چاپ خواهند شد .

 

برای خرید کتاب های الهه فاخته به مدیریت سایت پیام دهید

موسیقی مورد علاقه :
پیانو و موزیک های قدیمی , گاهی آهنگ های شاد هم گوش می دهم. موزیک های خارجی هم دوست دارم.
ورزشهای مورد علاقه :
تکواندو و کیک بوکسینگ که در هر دو رشته مربیگری دارم و به مرحله استادی رسیدم .
سایر موارد
بهترین دوست شما :
خدا
اسم کسی را که دوست دارید :
خدا
کدام کشور را دوست دارید :
همه جای دنیا , ساخته هنر خداوند است